Nabízíme možnost osobního odběru zboží na Praze 4 

Odběr možný po předchozí telefonické domluvě - tel.: +420 732 569 917 

email: info@tuningdily.cz nebo tuningdily@gmail.com 

Mercedes Benz GLK

Mercedes Benz GLK
Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Značka: Doplňky
Vysoce kvalitní boční nášlapy pro Mercedes GLK od roku výroby 10/2008 v kombinaci nerez a plast. Popis: - určeno pro Mercedes Benz GLK X204 - ulehčuje nastupování, připevnění věci na střechu auta - zvýrazní SUV dizajn vozu - balení obs..
5 000Kč
Značka: Doplňky
Difuzory nárazníků Mercedes Benz GLK - vhodné pro všechny Mercedes Benz GLK rok výroby 2008-2011 (předfaceliftový model) - zvýrazní SUV vzhled vozu - chrání nárazníky - perfektní kvalita, nerezové provedení - včetně úchytného mate..
4 000Kč
Značka: Doplňky
Sada kožených koberečků do kufru pro Mercedes Benz GLK - sada chrání interiér kufru proti poškrábání a dodá interiéru krásný vzhled - vhodné pro model GLK - luxusní design, barva černá s červeným přešíváním - perfektní kvalita a zpra..
2 000Kč
Značka: Doplňky
LED osvětlení SPZ pro Mercedes Benz:  perfektní svítivost a dlouhá životnost v balení 2 ks osvětlení kompatibilní, nehlásí chybu v palubním počítači uvedená cena je vč. DPH pasuje pro modely: Mercedes Benz GLK (Typ X..
400Kč
Značka: Doplňky
Zástěrky, komplet sada (4 kusy) i s materiálem pro uchycením. Pasují pro model GLK (X204). - vhodné pro model GLK (rok výroby 2008-2015), vhodné pouze pro modely, které mají boční nášlapy. Pokud nemá vůz boční nášlapy, pasují pouze zadní..
700Kč
×
×
×
×
×
×
×