Nabízíme možnost osobního odběru zboží na Praze 10 

Odběr možný po předchozí telefonické domluvě - tel.: +420 607 473 080 

email: info@tuningdily.cz nebo tuningdily@gmail.com 

Hyundai ix35 / Hyundai Kona

Hyundai ix35 / Hyundai Kona
Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Značka: Doplňky
Vysoce kvalitní boční nášlapy pro Hyundai ix35 v kombinaci plast, hliník a kovové úchyty. Popis: - určeno pro Hyundai ix35 r.v. 2010-2016 - ulehčuje nastupování, připevnění věci na střechu auta - zvýrazní SUV dizajn vozu - balení ..
5 000Kč
Značka: Doplňky
Vysoce kvalitní boční nášlapy pro Hyundai Kona od roku výroby 2017 v kombinaci hliník, plast a kovové uchycení. Popis: - určeno pro Hyundai Kona od roku výroby 2017 a výše - ulehčuje nastupování, připevnění věci na střechu auta - zvýrazní..
5 000Kč
Značka: Doplňky
Chromové kryty na kliky dveří Hyundai ix35       - vhodné pro Hyundai ix35 - 8 dílná kompletní sada - vyrobeno z kvalitního tvrzeného ABS plastu, chromové - lepí se dle pomocí oboustranné pásky, která je..
500Kč
Značka: Doplňky
Chromové kryty zrcátek Hyundai ix35 - vhodné pro všechny modely Hyundai ix35 s blinkrem v zrcátku - balení obsahuje 2 ks krytů (kryt pro levé a pravé zrcátko) - vyrobeno z kvalitního tvrzeného ABS plastu - lepí se dle pomocí obo..
650Kč
Značka: Doplňky
Plastový difuzor na přední nárazník pro Hyundai ix35 - dodá autu sportovní vzhled - uchycuje se přímo na nárazník (šrouby jsou v balení) - perfektní kvalita, plastové provedení - již lakováno, není potřeba dalších úprav - uvedená ..
1 500Kč
Značka: Doplňky
Optické hagusy pro Hyundai ix35 - ve stříbrné barvě - hliníková konstrukce odolná vůči korozi - slouží pouze pro vylepšení vzhledu – neslouží pro přepravu věcí nebo uchycení příčníků - kombinace hliník (střední část) a ABS plast (kraje) ..
1 500Kč
Značka: Doplňky
Potah chrání přední kapotu před odlétávajícími kamínky a korozí. Zvýrazní vzhled auta a odliší od ostatních vozů.  Popis: - určeno pro Hyundai ix35 - vyrobeno z kvalitní umělé kůže - měkká výplň zevnitř potahu - jednoduché uc..
1 200Kč
Značka: Doplňky
Potah chrání přední kapotu před odlétávajícími kamínky a korozí. Zvýrazní vzhled auta a odliší od ostatních vozů.  - určeno pro Hyundai ix35 - vyrobeno z kvalitní umělé kůže - vzhled carbon - měkká výplň zevnitř potahu - jednodu..
1 250Kč
Značka: Doplňky
Plechové spoilery, násady Hyundai ix35 - Perfektní kvalita - Plechové provedení pro přední a zadní nárazník určené pro Hyundai ix35 - Vhodné i pro auta s těžním zařízením po dodatečné úpravě - vyříznutí - 100% pasují pro Hyundai ix 35 rok..
3 500Kč
Značka: Doplňky
Plastový difuzor na zadní nárazník pro Hyundai ix35 Popis: - určeno pro Hyundai ix35 - dodá autu sportovní vzhled - uchycuje se přímo na nárazník (šrouby jsou v balení) - perfektní kvalita, plastové provedení - uvedená cena je ..
3 000Kč
Značka: Doplňky
Zadní spoiler, násada nárazníku Hyundai ix35 - vhodné pro všechny modely Hyundai ix35 - perfektní kvalita, plastové provedení - včetně materiálu k uchycení - pro vozy s parkovacím systémem i bez parkovacího systému - sportovn..
2 900Kč
Značka: Doplňky
Zástěrky, komplet sada (4 kusy) i s materiálem pro uchycením pro Hyundai ix35 rok výroby 2009-2016 - vhodné pro model Hyundai ix35 - kvalitní materiál - široké provedení zajistí lepší funkčnost - chrání lak auta před poškozením ..
650Kč
Značka: Doplňky
Zástěrky, komplet sada (4 kusy) i s materiálem pro uchycením pro Hyundai Kona. - vhodné pro model Kona od roku výroby 2017 - 2020 - kvalitní materiál - širší provedení zajistí lepší funkčnost - chrání lak auta před poškozením a ..
1 200Kč
×
×
×
×
×
×
×