Nabízíme možnost osobního odběru zboží na Praze 10 

Odběr možný po předchozí telefonické domluvě - tel.: +420 732 569 917 

email: info@tuningdily.cz nebo tuningdily@gmail.com 

Loketní opěrky

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Audi A3 8L. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čímž je zaručena snadná montáž. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva. Popis: - jedno..
1 000Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Audi A3 8P - bez loketní opěrky. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čímž je zaručena snadná montáž. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva...
1 000Kč
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Audi A4B5. Balení obsahuje loketní opěrku, držák opěrky, šroubky. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva. Popis: - určená pro vůz Audi A4 B5 (roky výr..
650Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka pro vůz Audi A4 B6. Určeno pouze pro modely bez loketní opěrky. Popis: - jednoduchá montáž - pasuje přesně do středového panelu - určená pro vůz Audi A4 B6 rok výroby 2001-2008 – pouze modely bez originální loketní..
800Kč
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Dacia Duster 1. generace. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čím je zaručena snadná montáž. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva.  ..
1 000Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Opel Astra G. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čímž je zaručena snadná montáž. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva. Popis: - jed..
1 000Kč
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s příslušenstvím pro modely Opel Astra H (r.v 2004-2010), modely bez loketní opěrky. Provedení textil - černá barva.  Popis: - pasuje přesně do středového panulu Opel Astra H (modely bez loketní ..
1 000Kč
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s příslušenstvím. V černé barvě, textil, vhodná pro Peugeot 307 (všechny kromě verze CC a SW).   - jednoduchá montáž - pasuje přesně do středového panelu Peugeot 307 - nepasuje pro m..
600Kč
Loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím. V černé barvě, vhodná pro Fabie 1. generace. Jednoduchá montáž, pasuje přesně do středového panelu. Opěrka je s odkládacím prostorem v kvalitním provedení. Popis: - určená pro Škoda&n..
700Kč
Značka: Škoda
Loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím. V šedé barvě-textil, vhodná pro Fabie 1. generace. Jednoduchá montáž, pasuje přesně do středového panelu. Opěrka je s odkládacím prostorem v kvalitním provedení. Popis: - určená pro Škoda ..
800Kč
Značka: Doplňky
Loketní opěrka Škoda Fabia 2 / Roomster Loketní opěrka, polohovatelná s příslušenstvím pro vůz Škoda Fabia 2 / Škoda Roomster. Vhodná pouze pro modely bez loketní opěrky. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čímž je zar..
800Kč
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s příslušenstvím - s konzolí a šrouby pro uchycení. V černé barvě, textil, vhodná pouze pro VW Golf4, VW Bora, Škoda Octavia I. Popis: - určená pro Volkswagen Golf 4, Volkswagen Bora, Škoda ..
650Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s kompletním příslušenstvím pro vůz Volkswagen Golf IV, Golf 4, Volkswagen Bora. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva. Popis: - určená pro vůz Volkswagen Golf IV, Golf 4, Bora - odkládací pros..
650Kč
Nová, kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro Volkswagen Golf 5. V černé barvě-textil. Jednoduchá montáž - pro modely bez originální loketní opěrky. Popis: - jednoduchá montáž - pasuje přesně do středového panelu Vo..
700Kč
Nová a kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro Volkswagen Passat B6 3C. V černé barvě-textil. Jednoduchá montáž, zabere pouze pár minut. Popis: - jednoduchá montáž - pasuje přesně do středového panelu Volkswage..
600Kč
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná včetně příslušenství pro Volkswagen Passat B5. V černé barvě-textilní. Popis: - snadná montáž - pasuje přesně do středového panelu Volkswagen Passat B5 - odkladací prostor - černá barva, provedení texti..
650Kč
Nová a kvalitní loketní opěrka, polohovatelná a výškově nastavitelná s komplet příslušenstvím pro VW Polo 9N, 9N3, rok výroby 2001-2010. V černé barvě-textil. Jednoduchá montáž, zabere pouze pár minut. Popis: - jednoduchá montáž - pasuje pře..
800Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Volkswagen Touran nebo Caddy. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čímž je zaručena snadná montáž. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva. Popi..
900Kč
Značka: Škoda
Založeno na 1 recenzích.
Loketní opěrka pro vůz Škoda Octavia 2, modely bez loketní opěrky.  Popis: - jednoduchá montáž - pasuje přesně do středového panelu Octavie II ( 1Z ) r.v.2005-2013 bez loketní opěrky - odkladací prostor - černá barva, textilní pov..
700Kč
Značka: Doplňky
Založeno na 1 recenzích.
Loketní opěrka pro Suzuki Swift - modely bez loketní opěrky z výroby.  - snadná montáž - pasuje přesně do středového panelu Suzuki Swift r.v. 2005-2010 - odkladací prostor - černá barva - včetně příslušenství - kvalitní výrobek- uvedená ..
800Kč
×
×
×
×
×
×
×