Nabízíme možnost osobního odběru zboží na Praze 10 

Odběr možný po předchozí telefonické domluvě - tel.: +420 732 569 917 

email: info@tuningdily.cz nebo tuningdily@gmail.com 

Loketní opěrky

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná včetně příslušenství - lze přizpůsobit středovému panelu v rámci možností - povrch opěrky je potažený umělou kůží - balení obsahuje opěrku, držáček a šroubky - uvedená cena je včetně DPH ..
490Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná se zadní přihrádkou včetně příslušenství: - lze přizpůsobit středovému panelu v rámci možností - povrch opěrky je potažený umělou kůží - balení obsahuje opěrku, držáček a šroubky - uvedená cena ..
490Kč
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná včetně příslušenství pro vůz Audi A3 8L. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, jednoduchá instalace. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva. Popis: - jednoduchá mon..
800Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Audi A3 8P - bez loketní opěrky. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čímž je zaručena snadná montáž. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva...
1 000Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Audi A3 8P. Vhodná pouze pro modely bez loketní opěrky. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čímž je zaručena snadná montáž. Loketní opěrka je v proveden..
1 000Kč
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Audi A4B5. Balení obsahuje loketní opěrku, držák opěrky, šroubky. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva. Popis: - určená pro vůz Audi A4 B5 (roky výr..
650Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Audi A4 B5. Balení obsahuje loketní opěrku, držák opěrky, šroubky. Loketní opěrka je v provedení textil – šedá barva. Popis: - určená pro vůz Audi A4 B5 (roky výr..
650Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka pro vůz Audi A4 B6. Určeno pouze pro modely bez loketní opěrky. Popis: - jednoduchá montáž - pasuje přesně do středového panelu - určená pro vůz Audi A4 B6 rok výroby 2001-2008 – pouze modely bez originální loketní..
800Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka pro vůz Audi A6 C5. Určeno pouze pro modely bez loketní opěrky. Popis: - jednoduchá montáž - pasuje přesně do středového panelu - určená pro vůz Audi A6 C5 rok výroby 1997-2004 – pouze modely bez originální loketní..
800Kč
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Dacia Duster 1. generace. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čím je zaručena snadná montáž. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva.  ..
650Kč
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Dacia Duster 1. generace. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čím je zaručena snadná montáž. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva.  ..
1 000Kč
Značka: Doplňky
Určená pro vůz Dacia Duster 2. generace (rv 2018-2021), modely bez loketní opěrky - pasuje přesně do středového panelu - snadná montáž - odkládací prostor - černá barva, vršek opěrky v textilním provedení - včetně příslušenství ..
800Kč
Značka: Doplňky
Loketní opěrka pro vůz Ford Focus 3, facelift model (2014 – 2018), modely bez loketní opěrky. Popis: - jednoduchá montáž - pasuje přesně do středového panelu Ford Focus 3 – rok výroby 2014 - 2018 (facelift model) - odkladací prostor -..
800Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Opel Astra G. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čímž je zaručena snadná montáž. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva. Popis: - jed..
1 000Kč
Kvalitní loketní opěrka vč. příslušenství pro modely Opel Astra H (r.v 2004-2010), modely bez loketní opěrky. Provedení textil - černá barva.  Popis: - pasuje přesně do středového panulu Opel Astra H (modely bez loketní opěrky) ..
750Kč
Značka: Doplňky
Loketní opěrka do vozu Opel Astra J (modely bez loketní opěrky) Popis: - jednoduchá montáž do původního středového panelu - pasuje přesně do středového panelu - určená pro vůz Opel Astra J (rok výroby 2010-2015) - odkládací prostor ..
1 000Kč
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s příslušenstvím. V černé barvě, textil, vhodná pro Peugeot 307 (všechny kromě verze CC a SW).   - jednoduchá montáž - pasuje přesně do středového panelu Peugeot 307 - nepasuje pro m..
600Kč
Značka: Doplňky
Loketní opěrka pro vůz Renault Megane 2 (2002 - 2008), modely bez loketní opěrky. Popis: - jednoduchá montáž - pasuje přesně do středového panelu Renault Megane 2 - odkladací prostor - černá barva, textilní povrch - včetně přísluše..
700Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka do vozu Seat Ibiza 6L (rv. 2002 – 2008) - snadná montáž - pasuje přesně do středového panelu - odkládací prostor, včetně příslušenství - kvalitní výrobek - uvedená cena je včetně DPH   ..
700Kč
Loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím. V černé barvě, vhodná pro Fabie 1. generace. Jednoduchá montáž, pasuje přesně do středového panelu. Opěrka je s odkládacím prostorem v kvalitním provedení. Popis: - určená pro Škoda&n..
750Kč
Značka: Doplňky
Loketní opěrka Škoda Fabia 2 / Roomster Loketní opěrka, polohovatelná s příslušenstvím pro vůz Škoda Fabia 2 / Škoda Roomster. Vhodná pouze pro modely bez loketní opěrky. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čímž je zar..
800Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka do vozu Škoda Fabia 3. generace (modely bez loketní opěrky z výroby) Popis: - snadná montáž - pasuje přesně do středového panelu - určená pro vůz Škoda Fabia 3 (model od roku výroby 2014 a výše) - odkládací pros..
800Kč
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s příslušenstvím - s konzolí a šrouby pro uchycení. V černé barvě, textil, vhodná pouze pro VW Golf4, VW Bora, Škoda Octavia I. Popis: - určená pro Volkswagen Golf 4, Volkswagen Bora, Škoda ..
750Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s příslušenstvím - s konzolí a šrouby pro uchycení. Provedení textilní v šedé barvě, vhodná pouze pro VW Golf4, VW Bora, Škoda Octavia I. Popis: - určená pro Volkswagen Golf4, Volkswagen Bora, Šk..
650Kč
Značka: Doplňky
Loketní opěrka pro vůz Škoda Octavia 3, modely bez loketní opěrky. Popis: - jednoduchá montáž - pasuje přesně do středového panelu Octavie III (5E) r.v. 2014-2020 bez loketní opěrky - odkladací prostor - černá barva, textilní povrch ..
800Kč
×
×
×
×
×
×
×