Nabízíme možnost osobního odběru zboží na Praze 4 

Odběr možný po předchozí telefonické domluvě - tel.: +420 732 569 917 

email: info@tuningdily.cz nebo tuningdily@gmail.com 

Loketní opěrky

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Audi A3 8L. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čímž je zaručena snadná montáž. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva. Popis: - jedno..
1 000Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Audi A3 8P - bez loketní opěrky. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čímž je zaručena snadná montáž. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva...
1 000Kč
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Audi A4B5. Balení obsahuje loketní opěrku, držák opěrky, šroubky. Loketní opěrka je v provedení textil – černá nebo šedá barva. Barvu prosím upřesnit v objednávce,..
800Kč
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Dacia Duster. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čím je zaručena snadná montáž. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva. Popis:  ..
1 000Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Opel Astra G. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čímž je zaručena snadná montáž. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva. Popis: - jed..
1 000Kč
Nová a kvalitní loketní opěrka, polohovatelná a výškově nastavitelná s komplet příslušenstvím pro všechny modely Opel Astra H (r.v 2004-2010). V černé barvě-textil. Jednoduchá montáž, zabere pouze pár minut. Popis: - jednoduchá montáž -..
1 000Kč
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná a výškově nastavitelná s  komplet příslušenstvím. V černé barvě, textil, vhodná pro Peugeot 307 (všechny kromě verze CC a SW).  Opěrka pasuje přesně do středového panelu P307, jednoduchá mont..
800Kč
Loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím. V černé barvě, vhodná pro Fabie 1. generace. Jednoduchá montáž, pasuje přesně do středového panelu. Opěrka je s odkládacím prostorem v kvalitním provedení. Popis: - určená pro Škoda&n..
800Kč
Značka: Škoda
Loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím. V šedé barvě-textil, vhodná pro Fabie 1. generace. Jednoduchá montáž, pasuje přesně do středového panelu. Opěrka je s odkládacím prostorem v kvalitním provedení. Popis: - určená pro Škoda ..
800Kč
Značka: Doplňky
Loketní opěrka Škoda Fabia 2 / Roomster Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Škoda Fabia 2, Škoda Roomster. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čímž je zaručena snadná montáž. Loketní opěrka ..
1 000Kč
Nová a kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím - s konzolí a šrouby pro uchycení. V černé nebo šedé barvě, textil, vhodná pouze pro VW Golf4, VW Bora, Škoda Octavia I. Popis: - určená pro VW Golf4, VW Bora, Škoda Oc..
800Kč
Nová a kvalitní loketní opěrka, polohovatelná a výškově nastavitelná s komplet příslušenstvím pro Volkswagen Golf 5. V černé barvě-textil. Jednoduchá montáž, zabere pouze pár minut. Popis: - jednoduchá montáž - pasuje přesně do středového pa..
800Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s kompletním příslušenstvím pro vůz Volkswagen Golf IV, Golf 4, Volkswagen Bora. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva. Popis: - určená pro vůz Volkswagen Golf IV, Golf 4, Bora - odkládací pros..
800Kč
Nová a kvalitní loketní opěrka, polohovatelná a výškově nastavitelná s komplet příslušenstvím pro Volkswagen Passat 3C. V černé barvě-textil. Jednoduchá montáž, zabere pouze pár minut. Popis: - jednoduchá montáž - pasuje přesně do středového..
800Kč
Nová a kvalitní loketní opěrka, polohovatelná a výškově nastavitelná s komplet příslušenstvím pro Volkswagen PassatB5. V černé barvě-textil. Jednoduchá montáž, zabere pouze pár minut. Popis: - jednoduchá montáž - pasuje přesně do středového ..
800Kč
Nová a kvalitní loketní opěrka, polohovatelná a výškově nastavitelná s komplet příslušenstvím pro VW Polo 9N, 9N3, rok výroby 2001-2010. V černé barvě-textil. Jednoduchá montáž, zabere pouze pár minut. Popis: - jednoduchá montáž - pasuje pře..
800Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Volkswagen Touran nebo Caddy. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čímž je zaručena snadná montáž. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva. Popi..
1 000Kč
Značka: Škoda
Založeno na 1 recenzích.
Nová a kvalitní loketní opěrka, polohovatelná a výškově nastavitelná s kompletním příslušenstvím. V černé barvě, textilní úprava. Opěrka je vhodná pro všechny Octavie II (1Z) r.v. 2005-2013 bez loketní opěrky. Jednoduchá montáž. Popis: - jedn..
800Kč
Značka: Doplňky
Založeno na 1 recenzích.
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná a výškově nastavitelná s kompletním příslušenstvím. V černé barvě-textil, vhodná pro modely Suzuki Swift r.v.2005-2010. Jednoduchá montáž, zabere pouze pár minut.   - jednoduchá montáž - pasuje ..
800Kč
×
×
×
×
×
×
×