Nabízíme možnost osobního odběru zboží na Praze 10 

Odběr možný po předchozí telefonické domluvě - tel.: +420 732 569 917 

email: info@tuningdily.cz nebo tuningdily@gmail.com 

Renault

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Značka: Doplňky
LED osvětlení SPZ pro Dacia Duster, Lodgy, Logan / Renault - perfektní svítivost a dlouhá životnost - v balení 2 ks osvětlení - kompatibilní, nehlásí chybu v palubním počítači - pozor pasuje pouze pro podélný konektor, ne šikmý ..
400Kč
Značka: Doplňky
LED osvětlení SPZ pro Dacia Duster, Lodgy, Logan / Renault perfektní svítivost a dlouhá životnost v balení 2 ks osvětlení kompatibilní, nehlásí chybu v palubním počítači pozor pasuje pouze pro šikmý konektor, ne podélný uveden..
400Kč
Značka: Doplňky
Loketní opěrka pro vůz Renault Megane 2 (2002 - 2008), modely bez loketní opěrky. Popis: - jednoduchá montáž - pasuje přesně do středového panelu Renault Megane 2 - odkladací prostor - černá barva, textilní povrch - včetně přísluše..
700Kč
Značka: Doplňky
Zástěrky, kompletní sada (4 kusy) pro Renault Captur vhodné pro Renault Captur rv. 2015-2019 kvalitní materiál a přesné provedení sada 4 kusů vč. doplňkových šroubků chrání lak auta před poškozením a špínou uvedená cena je vč. DPH ..
800Kč
Značka: Doplňky
Zástěrky, kompletní sada (4 kusy) pro Renault Kadjar vhodné pro Renault Kadjar kvalitní materiál a přesné provedení komplet 4 kusy vč. doplňkových šroubků chrání lak auta před poškozením a špínou uvedená cena je vč. DPH ..
900Kč
Značka: Doplňky
Zástěrky, kompletní sada (4 kusy) pro Renault Koleos 1. generace vhodné pro Renault Koleos rv 2008-2016 kvalitní materiál a přesné provedení komplet 4 kusy vč. doplňkových šroubků chrání lak auta před poškozením a špínou uvedená ce..
800Kč
Značka: Doplňky
Zástěrky, kompletní sada (4 kusy) pro Renault Koleos 2. generace vhodné pro Renault Koleos 2. generace od roku výroby 2017 a výše  kvalitní materiál a přesné provedení komplet 4 kusy vč. doplňkových šroubků chrání lak auta před ..
800Kč
×
×
×
×
×
×
×