Nabízíme možnost osobního odběru zboží na Praze 10 

Odběr možný po předchozí telefonické domluvě - tel.: +420 732 569 917 

email: info@tuningdily.cz nebo tuningdily@gmail.com 

Volkswagen Bora

Volkswagen Bora
Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Značka: Doplňky
LED osvětlení SPZ pro VW Bora, Golf, Touareg, Tiguan, Passat. - moderní bílé svícení - svítí rovnoměrně díky kvalitním LED diodám - neukazuje žádnou chybu v palubním počítači - snadná výměna za původní osvětlení - pasuje na modely..
350Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s kompletním příslušenstvím pro vůz Volkswagen Golf IV, Golf 4, Volkswagen Bora. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva. Popis: - určená pro vůz Volkswagen Golf IV, Golf 4, Bora - odkládací pros..
750Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s kompletním příslušenstvím pro vůz Volkswagen Golf IV, Golf 4, Volkswagen Bora. Loketní opěrka je v provedení textil – šedá barva. Popis: - určená pro vůz Volkswagen Golf IV, Golf 4, Bora - odkládací pro..
650Kč
Značka: Doplňky
Plastová madla s protiskluzovým povrchem v černé barvě – 4 ks (2x pravé, 1x levé, 1x panel u řidiče) - pro verzi se 4 elektrickými okny - nové provedení, které se neolupuje - pasuje pro následující modely:    VW Golf 4..
700Kč
Značka: Doplňky
Plastové madlo s protiskluzovým povrchem pro levou stranu (spolujezdec za řidičem) v černé barvě. - balení obsahuje vnitřní i vnější část madla - nové provedení, které se neolupuje - pasuje pro následující modely:    V..
250Kč
Značka: Doplňky
Plastové madlo s protiskluzovým povrchem pro pravou stranu (spolujezdcovu i na zadní sedačku) v černé barvě. - balení obsahuje vnitřní i vnější část madla - nové provedení, které se neolupuje - pasuje pro následující modely: &nb..
250Kč
Značka: Doplňky
Plastové madlo s protiskluzovým povrchem pro levou stranu (řidič) v černé barvě - pro verzi se 4 elektrickými okny - nové provedení, které se neolupuje - pasuje pro následující modely:    VW Golf 4 – všechny modely ..
300Kč
Značka: Doplňky
Zástěrky, komplet sada (4 kusy) pro Volkswagen Golf 4 a Volkswagen Bora vhodné pro Volkswagen Golf 4, Volkswagen Bora kvalitní materiál a přesné provedení komplet 4 kusy vč. doplňkových šroubků chrání lak auta před poškozením a špíno..
600Kč
×
×
×
×
×
×
×