Nabízíme možnost osobního odběru zboží na Praze 4 

Odběr možný po předchozí telefonické domluvě - tel.: +420 732 569 917 

email: info@tuningdily.cz nebo tuningdily@gmail.com 

Volkswagen Touran / Caddy

Volkswagen Touran / Caddy
Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Značka: Doplňky
Kompletní led osvětlení pod zpětná zrcátka. -          perfektní svítivost a dlouhá životnost -          pouze pro modely s již existujícím svícením ..
500Kč
Značka: Doplňky
LED osvětlení SPZ pro Volkswagen: -          perfektní svítivost a dlouhá životnost -          v balení 2 ks osvětlení -    &n..
400Kč
Značka: Doplňky
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Volkswagen Touran nebo Caddy. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čímž je zaručena snadná montáž. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva. Popi..
1 000Kč
Značka: Doplňky
Zástěrky, komplet sada (4 kusy) i s materiálem pro uchycením pro Volkswagen Touran -       vhodné pro model Touran rv. 2003-2009 -       kvalitní materiál -  &nb..
500Kč
Značka: Doplňky
Zástěrky, komplet sada (4 kusy) pro Volkswagen Touran - vhodné pro model Touran rv. 2016+ - kvalitní materiál - chrání lak auta před poškozením a špínou - v balení doplňkové šrouby - širší provedení zlepšuje funkčnost - uv..
600Kč
Značka: Doplňky
Designový nejširší EZ LIP spoiler pro všechny značky a modely. Vylepší vzhled, opticky sníží auto až o 5cm a ochrání lak před kamínky a nájezdem na vysoký obrubník. Popis: - nejširší verze EZ LIP spoileru - dodá autu agresívnější vzhled, opt..
1 300Kč
×
×
×
×
×
×
×