Nabízíme možnost osobního odběru zboží na Praze 4 

Odběr možný po předchozí telefonické domluvě - tel.: +420 732 569 917 

email: info@tuningdily.cz nebo tuningdily@gmail.com 

DACIA

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Značka: Doplňky
Potah chrání přední kapotu před odlétávajícími kamínky a korozí. Zvýrazní vzhled auta a odliší od ostatních vozů.  Popis: - vyrobeno z kvalitní umělé kůže - měkká výplň zevnitř potahu - jednoduché uchycení pod kapotou pomocí háč..
1 200Kč
Značka: Doplňky
Potah chrání přední kapotu před odlétávajícími kamínky a korozí. Zvýrazní vzhled auta a odliší od ostatních vozů.  Popis: - vyrobeno z kvalitní umělé kůže - měkká výplň zevnitř potahu - určeno pro Dacia Logan 2 od roku výroby 20..
1 200Kč
Značka: Doplňky
Designový, univerzální spoiler pro všechny značky a modely. Vylepší vzhled, opticky sníží auto o 2,5 cm a ochrání lak před kamínky a nájezdem na vysoký obrubník. Popis: - dodá autu agresívnější vzhled, opticky sníží auto o 2,5 cm - barva černá ..
1 000Kč
Značka: Doplňky
LED osvětlení SPZ pro Dacia Duster, Lodgy, Logan / Renault -          perfektní svítivost a dlouhá životnost -          v balení 2 ks osvětlení -&..
650Kč
Značka: Doplňky
LED osvětlení SPZ pro Dacia Duster, Lodgy, Logan / Renault perfektní svítivost a dlouhá životnost v balení 2 ks osvětlení kompatibilní, nehlásí chybu v palubním počítači pozor pasuje pouze pro šikmý konektor, ne podélný uveden..
400Kč
Kvalitní loketní opěrka, polohovatelná s komplet příslušenstvím pro vůz Dacia Duster 1. generace. Držák loketní opěrky pasuje přesně do středového panelu, čím je zaručena snadná montáž. Loketní opěrka je v provedení textil – černá barva.  ..
1 000Kč
Značka: Doplňky
Zástěrky, komplet sada (4 kusy) i s materiálem pro uchycením pro Dacia Duster -       vhodné pro model Dacia Duster 1. generace - rv. 2010-2017 -       kvalitní materiál -..
1 350Kč
Značka: Doplňky
Zástěrky, komplet sada (4 kusy) i s materiálem pro uchycením pro Dacia Duster 2 vhodné pro model Dacia Duster 2. generace = modely od roku výroby 2018 a výše kvalitní materiál, zástěrky s nápisem Duster číslo dílu: zadní 8201..
1 350Kč
×
×
×
×
×
×
×